USP ГРУНТИ

    USP Automotive Грунт 2K 5 +1 (білий / сірий / чорний) 960 мл 2К грунт на базі гідроокис-акрилових смол. Призначається для нанесення на шпакльовані, пофарбовані або покриті антикорозійними грунтами поверхні. Може також застосовуватись для нанесення на тверді пластики або інші поверхні застосовувані в автомобільній промисловості. Покривається 1К і 2К фарбами.

 Код: РС 009

ЦІНА: К-Т   € 7,10   КУПИТИ


 

   USP Акриловий грунт 3 +1 це двокомпонентний продукт, що наноситься за допомогою спеціального фарбувального пістолета. Грунтовка 3+1- це високоякісний продукт, він легкий у використанні і забезпечує хороше покриття оброблюваної поверхні. Швидко твердне, чудово шліфується. Володіє відмінними наповнюючими властивостями. Дуже хороша адгезія грунту дозволяє застосовувати його на різних видах поверхонь, таких як: старі лакові покриття, поліефірні шпатлівки, поліефірні ламінати, пластмаси, реактивні грунти виду washprimer, сталь гальванічна, нержавіюча, алюміній. На грунт може наноситися більшість доступних на ринку фарб і лаків.

  Код: PC 010

ЦІНА: К-Т   € 7,40  КУПИТИ


 USP Грунт для пластику 1K - це швидкосохнучий однокомпонентний грунт на основі поліуретанових смол. Призначений для обробки пластикових елементів автомобіля, надає адгезію до подальших верств акрилового грунту і емалі, виконує функцію ізолюючого шару.

Підготовка поверхні:

Обов'язково очистити офарблюємий елемент з пластику від всіх забруднень. Після очищення слід видалити жир з поверхні деталі, а потім заматувати її. Якщо необхідно, слід прогріти поверхню в перебігу 60хв. При t 60 ° C, а потім видалити жир.

Спосіб застосування:

Наносити 2 шари за допомогою фарборозпилювача з інтервалом 5-10 хв. Загальна товщина покриття близько 20μm. Діаметр сопла 1,3-1,5 мм. Тиск повітря 3,0-4,0 бар.

 Код: Primer plastic 1K

ЦІНА: К-Т   € 12,50  КУПИТИ


 

Лаки

 USP  Лак SP30

USP Automotive Лак SP30 MS 2+1 Двокомпонентний лак SP30 на базі акрилових смол вищої якості, які створюють високоякісне прозоре покриття, стійке до утворення тріщин. Він призначений для покриття великих і малих поверхонь. Бездоганний блиск поверхні досягається після нанесення трьох шарів лаку. Володіє прекрасним блиском, містить потрійний захисний фільтр від ультрафіолетового випромінювання. Швидко сохне. Чудово поводиться при шліфуванні і поліруванні. Продуктивність: при товщині 50μm: 6-7m² / I

Ціна:

5,80 € / л

28,50 € / 5л


 

USP Лак SP40

USP Automotive Лак SP40 MS 2+1. Двокомпонентний лак SP40 на базі акрилових смол вищої якості, які створюють високоякісне прозоре покриття, стійке до утворення тріщин. Він призначений для покриття великих і малих поверхонь. Високий блиск поверхні досягається після нанесення двох шарів лаку. Володіє прекрасною стійкістю до впливів атмосферних умов. Володіє прекрасним блиском, містить потрійний захисний фільтр від ультрафіолетового випромінювання. Швидко сохне. Особливо стійкий до утворення тріщин. Чудово поводиться при шліфуванні і поліруванні. Продуктивність: при товщині 50μm: 7-9m² / I.

ЦІНА:

6,19 € / 1 л

30,97 € / 5 л


 

USP  Лак SP40 Plus

USP Automotive Лак SP 40 Plus Двокомпонентний лак SP 40 на базі акрилових смол вищої якості, які створюють високоякісне прозоре покриття. Він призначений для покриття великих і малих поверхонь. Високий блиск поверхні досягається після нанесення двох шарів лаку. Володіє прекрасною стійкістю до впливів атмосферних умов. Володіє прекрасним блиском, містить потрійний захисний фільтр від ультрафіолетового випромінювання. Швидко сохне. Особливо стійкий до утворення тріщин. Чудово поводиться при шліфуванні і поліруванні.

Продуктивність: при товщині 50μm: 7-9m² / I

 

Відрізняється підвищеною расстекаемостью.

ЦІНА:

8,37 € / 1 л

41,29 € / 5 л


 

USP  Лак SP50

  USP Automotive Лак акриловий, двокомпонентний SP50 НS 2 + 1 Двокомпонентний безбарвний лак SP50 з низьким вмістом летких речовин. На базі акрилових смол вищої якості з дуже великим вмістом сухого залишку. Він призначений для покриття лаком великих і малих поверхонь. Характеризується високим блиском, відмінною стійкістю до впливів атмосферних умов. Володіє прекрасним блиском, містить потрійний захисний фільтр від ультрафіолетового випромінювання. Швидко сохне. Чудово поводиться при шліфуванні і поліруванні. Продуктивність: при товщині 50μm: 9-10 m² / I. Два шари (перший тонкий, межслойная сушка 5-10 хв, другий шар повний).

ЦІНА:

7,70 € / 1 л

38,50 € / 5 л


 

USP Automotive Лак Diamant HS
Лак USP Automotive Diamant HS.
На базі акрилових смол вищої якості з дуже великим вмістом сухого залишку. Він призначений для покриття лаком великих і малих поверхонь. Характеризується високим блиском, відмінною стійкістю до впливів атмосферних умов. Володіє прекрасним блиском, містить потрійний захисний фільтр від ультрафіолетового випромінювання. Швидко сохне. Чудово поводиться при шліфуванні і поліруванні. USP Automotive Лак Diamant HS. Двокомпонентний прозорий акриловий лак з низьким вмістом летючиих речовин.

УВАГА! Лак Diamant HS відповідає VOC стандартам, що містяться в Директиві ЄС. Продуктивність: при товщині 50μm: 9-10m ² / I. Два шари (перший тонкий, сушка між шарами 5-10 хв, другий шар повний) Diamant HS.

ФАСОВКА:

1 л - КУПИТИ

5 л - КУПИТИ