KDS SPRAY FINAL

 

Опис та використання.

   Шпатлівка KDS SPRAY FINAL являє собою двохкомпонентну поліефірную шпатлівку для розпилення, призначену для об'єднання шпакльованих і нешпаклеванних місць поверхні, або для вирівнювання поверхонь на кузовах автомобілів і склопластикових надбудовах і деталях. Її застосовують для створення рівномірного шару шпатлівки по всьому кузову, який потрібен перед пульверизацією заповнюючої маси та наступним нанесенням верхньої емалі. Після затвердіння виходить рівномірний шар, який легко шліфується і одночасно володіє твердістю, в'язкістю, опором вигину, ударного навантаження та вібростійкістю.

Детальніше: KDS SPRAY FINAL

Грунт KDS FILLER 4:1 NORMAL


ОПИС ТА ЗАСТОСУВАННЯ:

Грунт KDS FILLER 4:1 NORMAL  являє собою двокомпонентний високоякісний акріловий грунт для більшості стандартних поверхонь. Забезпечує відмінні розпливаючу і криючу здатність. Швидко висихає навіть при нанесенні великими шарами, прекрасно піддає шліфовці. Володіє відмінними заповнюючими властивостями. Є ідеальною ґрунтовкою та забезпечує високоякісний зовнішній вигляд лакованих предметів.

Детальніше: Грунт KDS FILLER 4:1 NORMAL

Грунт KDS FILLER 4:1 PREMIUM

KDS, KDS filler,premium filler,4:1 filler,грунт КДС,грунт для СТО,грунт высокого качества,KDS-Lutsk,матеріали для малярки,матеріали для фарбування,антикорозійні матеріали 

ОПИС ТА ЗАСТОСУВАННЯ:

 Грунт KDS FILLER 4:1 PREMIUM  являє собою двокомпонентний високоякісний акріловий грунт для більшості стандартних поверхонь. Забезпечує відмінні розпливаючу і криючу здатність. Швидко висихає навіть при нанесенні великими шарами, прекрасно піддає шліфовці.

  Володіє відмінними заповнюючими властивостями. Є ідеальною ґрунтовкою та забезпечує високоякісний зовнішній вигляд лакованих предметів.

ПІДЛОЖКА:  АДГЕЗІЯ

ЗАЛІЗО:  ++

СТАЛЬ ТА  АЛЮМІНІЙ: ++

ДЕРЕВО, БЕТОН: +

ДЕЯКІ ПЛАСТИКИ: 0

ШПАТЛІВКИ: ++

СТАРІ ЛАКОВАНІ ПОВЕРХНІ: ++

(++/відмінна; +/ хороша; 0/ задовільна; - / не задовільна)

Детальніше: Грунт KDS FILLER 4:1 PREMIUM

Шпатлівка KDS ALU

 Шпатлівка KDS ALU являє собою двокомпонентну поліефірну шпатлівку, призначену для шпаклювання легких металів, оцинкованих листових сталей, кузовів автомобілів, сталі та склопластику. У KDS ALU високий вміст алюмінієвого порошку, що приносить тонку структуру і хорошу здатність нанесення шпаклівки, легку здатність шліфуватися і підвищену адгезію до шпаклювальної поверхні.

Детальніше: Шпатлівка KDS ALU

Шпатлівка KDS CARBON FIBER

Шпатлівка KDS CARBON FIBER призначена для стандартних підкладок, в тому числі : чавуну, алюмінію, цинку і склопластику. Ця середньо-в'язка шпатлівка особливо підходить для перекриття отворів із-за відсутніх частин матеріалу, її можна наносити також товстим шаром. У KDS CARBON FIBER високий вміст вуглецевого волокна, що дає можливість створення дуже міцного, вуглецевими волокнами проармованого шару шпатлівки, яку по потребі шліфують.
Детальніше: Шпатлівка KDS CARBON FIBER

Шпатлівка KDS GLAS LIGHT

   Шпатлівка KDS GLAS LIGHT - середньо щільна легка шпаклівка зі вмістом скловолокна призначена для шпатлювання деталей суден або машин та склопластику при обробці поверхонь піддаються механічному впливу. Шпаклівка має меншу щільність (1,17 г / см3); завдяки цьому менш сприяє збільшенню ваги конструкції. 

Детальніше: Шпатлівка KDS GLAS LIGHT