Полірувальна система Mirka Polarshine

Полірувальна система POLARSHINE, виробництва фінської компанії MIRKA, стала серйозним конкурентом, а надалі і з повним переходом майстрів, хто має серйозний підхід до своєї роботи в поліровці, від матеріалів інших виробників. Система POLARSHINE була спочатку розроблена з високим рівнем вимог до автомобільної поверхні і має повну лінійку полірувальних паст ВІД початкової стадії ДО фінішної поліровки, яка при використанні з полірувальними дисками MIRKA призводить до успішного і легкого результату найвищої якості. 

 

Полірувальна поста Mirka polarshine 35
Mirka polarshine 35, 2.5 l та 1l

Полірувальна паста Mirka Polarshine 35

Mirka Polarshine 35 - груба полірувальна паста, яка розроблена для особливо тяжких операцій в промисловості, виробництві яхт, автомобілів та авіа- виробництві. Polarshine 35  підходить для обробки лаків з високим блиском та композитів. Широко використовується для полірування МДФ плит та фарбованих мебельних фасадів, старого лакофарбового покриття, штучного полімерного каменю. Склад матеріалу дозволяє швидко та ефективно досягти високо якісної глянцевої поверхні. В'язкі властивості Polarshine 35 зменьшують розкидання матерыалу та роблять її легкою у використанні. При використанні Mirka Polarshine 35 ви зменьшите до мінімуму кількість кроків полірування.

Легко розполіровує риску після абразиву P 800 з використанням полірувального диску із крученої шерстяної нитки. 

КУПИТИ

 

 


Полірувальна паста Mirka Polarshine 25 
Mirka Polarshine 25, 1l

Полірувальна паста Polarshine 25, 1л.

 КУПИТИ

 

Полірувальна паста Mirka polarshine 25
Mirka polarshine 25, 2.5 l

 Polarshine 25 - полірувальна паста для усунення риски з поверхні лако фарбового покриття після абразиву P800 та меньше. Для машинного полірування з використанням полірувальних дисків із крученої шерстяної нитки, шерсті лами (жовтий), білий або жовтий поролоновий.

   1 крок: Polarshine 25 + КРУЧЕННА ШЕРСТЬ ø180 мм при 1000-1500 об/хв.

   2 крок: Polarshine 15 + білий або оранжевий поролоновий диск при 1000 - 1500 об/хв.

 Mirka Polarshine 15, 1l

Полірувальна паста Mirka Polarshine 15

Полірувальна паста Polarshine 15, 1 л.            7994015111 

Удосконалена полірувальна паста Mirrf Polarshine 15 допоможе швидко та легко досягнути високоякісної відполірованої поверхні, як на свіжо викрашених так і на старих поверхнях автомобілів, яхт та гелікоптерів. На відміну від матеріалів, що маскують подряпини Mirka Polarshine 15 їх розполіровує, залишаючи після себе першокласний блиск.

Polarshine15 дуже економічна в використанні. Навіть чистка поверхні після полірування проводиться швидше та легше, завдяки відсутності в її складі СИЛІКОНІВ.

Mirka Polarshine 15 використовується до полірування після абразиву P 1500 з використанням Lamb Wool PRO від Mirka, або ж білого поролонового полірувального диску.

Для машинного полірування.

КУПИТИ


 

Полірувальна паста Mirka Polarshine 10
Mirka Polarshine 10, 1l

Полірувальна паста MIRKA POLARSHINE 10 ідеальний матеріал для поліровки в один крок. Володіє середньою агресивністю і дозволяє досягти чудового фінішного результату. Паста використовується для всіх систем фарбованих поверхонь та полірування стійких до механічних пошкоджень лаків. Polarshine 10 перешкоджає перегріву поверхні під час полірування й остаточно видаляє подряпини. Не містить силікону. Для ручної та машинної поліровки.

КУПИТИ


Полірувальна паста Mirka Polarshine 8
Mirka Polarshine 8, 1l

   Анти-голограмна полірувальна паста MIRKA POLARSHINE 8 – паста для поліровки в один крок. Спеціально розроблена для використання в комбінації з мікроабразивами Polarstar SR. Polarshine 8 володіє збалансованою агресивністю і дозволяє досягти якість поверхні з високим блиском на 2K і 1K лаках та інших фінішних покриттях.

 

   Видалення подряпини Р 2500 градації.

КУПИТИ


 

 

Полірувальна паста (віск антистатик) для фінішної обробки

Полировальная антистатическая паста Polarshine UF3, 1л             7992660311

Polarshine UF3 - над тонка полірувальна паста для захисту блиску. Ідеальна для фінішної обробки, захисту поверхні та видалення голограмного відблиску з антистатичним ефектом. Після обробки залишає стійкий блиск. відмінно підходить для всіх типів лакофарбових поверхонь. Має в основі високо якісний віск карнауби. Для ручного та машинного нанесення.

КУПИТИ

  

НЕ ЗАЛИШАЄСЛІДІВ МЕХАНІЧНОЇ ОБРОБКИ !!!

ПОВНИЙ ПРАЙС ТУТ