СПІВПРАЦЯ

Пропонуємо співпрацю в сфері розширення послуг по покриттях від CAR PRO та CRYSTAL PROCESS з навчанням персоналу в Україні інформація за тел.

+38 050 905-3007;
+38 067 192-7893

 

   Пропонуємо Вам познайомитися з лінійкою професійних продуктів по догляду за автомобілем, виробництва компанії CarPro Ltd. На нашому сайті ви знайдете опис продуктів, їх споживчі властивості, приклади робіт. Так само Ви дізнаєтесь як стати офіційним партнером Car Pro - відкрити фірмовий сервіс-центр або стати регіональним дилером і побудувати успішний, красивий бізнес. Для того щоб замовити послугу СіКварц (CQuartz) - кварцеве покриття автомобіля. У розділі "ПАРТНЕРИ" знайдіть офіційного партнера Кар Про, у Вашому місті.

Car Pro - технології краси для автомобіля.

НОВИНКА! 

   Пропонуємо Вам познайомитися з новим унікальним продуктом компанії CarPro - Cquartz Finest (Сікварц Файнест), В основі продукту посилена формула Cquartz - забезпечує більш тісний зв'язок керамічних частинок, і створює міцну структуру кристалічної решітки, яка надає поверхні твердість. Що Файнест дає споживачеві? В два рази збільшується твердість автомобільної лакофарби. Автомобіль ще більш стійкий до механічних пошкоджень. Якщо під звичайним Сікварцем автомобіль набуває якусь єдину оптичну структуру - можна сказати краплевидну, то Сікварц Файнест - крім цього, надає автомобілю неймовірний ефект чистого дзеркального відображення та прозорості. Складається враження, що автомобіль пофарбували - так привабливо він виглядає! Детальніше про споживчі властивості запитуйте у дилерів.


Willson 

   Японська автокосметика Willson давно відома у всьому світі, компанія працює в цій сфері вже більше 50 років. З 2011 року продукція Willson доступна в Україні. Це, в першу чергу, унікальний полірувальний комплекс «Скляний захист» на основі унікального матеріалу «рідке скло».В набір входить очищувач кузова Willson Glass Body Cleaner перед поліруванням, захисна поліроль Willson Body Glass Guard, а також спеціальний шампунь-поліроль Willson для подальшого догляду за поверхнями

"помпоназзі" рідке скло,"Pomponazzi" Glass Coating,real quartz "pomponazzi"  Предлагаем вашему вниманию систему покрытия синтетическим кварцем (жидкое стекло 99%) "POMPONAZZI". Предлагаем сотрудничество по детейлингу в регионах Украины с обучением.

 
 
 
 
 

 


Відкрито новий детейлінговий центр в Білій Церкві, Донецьку, ЛЬВОВІ.

Контакти в розділі партнери.